Hotel blisko Rynku – dogodna lokalizacja w centrum

Hotel Wyspiański jest cudownie ulokowany, jeśli chcesz dojść z niego do najpiękniejszych miejsc w stolicy Małopolski w szybko. Blisko położony jest Rynek Główny oraz dworzec kolejowy. Chwilkę dłużej zajmuje dojście do dzielnicy Żydowskiej, ale można się tam dostać na piechotę tylko . Ta dzielnica to jedno z lepszych miejsc na całonocną imprezę. Z przodu Hotel Wyspiański prezentuje się podobnie jak inne zabudowania z ciemnej epoki socjalizmu, ale w środku został pięknie odremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Dlaczego Hotel Wyspiański jest wart polecenia?Hotel Wyspiański Posiada cztery kondygnacje a na nich ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej klasy, posiadają telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie można znaleźć także kawę i herbatę, oraz czajnik, który pozwala na ich przygotowanie. W hotelu całkowicie zlikwidowano bariery architektoniczne, dlatego z łatwością mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel jest wyposażony w windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco duże, aby było możliwe w nich sprawnie poruszać się wózkiem. Dostosowano także łazienki.
Co znajduje się w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym miejscu Krakowa, można znaleźć także zabawę i cudowne jedzenie. Posiada luksusowe kasyno oraz filię banku (ten sam budynek), a w hotelu jest umiejscowiony bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel posiada wystarczająco dużo miejsca, by dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i spory wybór alkoholi z całego świata. W okresie letnim może się tu zmieścić jeszcze więcej osób, ponieważ dostępny jest wtedy hotelowy ogródek. Nierzadko spotykają się tutaj również Krakowianie, jak i sami goście hotelowi. W hotelu nierzadko mają miejsce konferencje, nawet o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno fantastyczne położenie hotelu, jak i profesjonalna obsługa, dostarczana przez hotel. Przy hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz